Täpsem otsing
Minu valikud

Täpsem otsing

Täpsem otsing

        Array
(
)
        

Kallaste turismitalu Harjumaal

27.07.2021

Tallinnast kõigest 45 kilomeetri kaugusel Padisel asub Kallaste turismitalu. Selle talu teeb eriti põnevaks asjaolu, et ühes kohas peitub tegelikkuses mitu erineva hingega talu – elamustalu ja turismitalu.

Kallaste Turismitalu ootab teid puhkemajade ja seminariruumidega. Saunad, peosaal kuni 60-le ja kaminaga suvesaal kuni 100-inimesele. Väliüritused Kalju-Laval kuni 1000 inimesele. Aja sisustamiseks mitmeid tegevusi: disc-golf, seikluspark, lasketiir, Padise klooster jpm.

Elamustalu

Elamustalu koondab endas Kallaste Talu pakutavaid lõbustusi ja võimalusi päevaseks külastuseks. Ilus loodus ja eriline maastik loovad hea fooni loome ja mõttetegevuseks. Lustakad taluloomad ja mitmed toredad tegevused värskes õhus ootavad sind sõprade ja perega elamusi koguma!

“Iga element Elamustalus on osa aastate jooksul kogunenud. Kepimängu taasavastasime eelmisel aastal, kuid mängisime seda reaktsioonimängu tegelikult 15a tagasi. Kui kõikide reaktsioonid olid juba nii head, et kepp enam maha ei kukkunudki, siis vajus see tore elevust tekitav mäng unustusse, kuid nüüd oleme selle taas elustanud ka teie jaoks. Samal viisil püüame juhtida külastajate tähelepanu ka teistele lihtsatele kuid puhtaid  ja toredaid elamusi tekitavatele tegevustele ning märkamist väärt asjadele meie ümber. Lisame jooksvalt uusi atraktsioone ja silte, et teie külastus oleks iga kord huvitav!”    – Kristina

Loe lähemalt siit:

Kallaste Turismitalu
Soovid esimesena teada uutest ruumidest?