Täpsem otsing
Minu valikud

Täpsem otsing

Täpsem otsing

        Array
(
)
        

Konverentsikeskus, kus töö käib linnulaulu saatel

05.04.2017

ESTONIA Resort Hotel & Spa****

2015. a juulis avatud uue kontseptsiooni ja 106 numbritoaga kuurorthotell Pärnus on nii spaapuhkajate kui äriklientide poolt soojalt vastu võetud. Uue hotelli konverentsikeskus, mis on kõige uuem Tallinna ja Riia vahel, võlub seminari- ja konverentsikliente oma kompaktsusega. Sama katuse all asuvad nii spaa- ja saunakeskus kui ka multifunktsionaalne konverentsikeskus. Ürituste korraldamiseks on kuus eri suurusega konverentsiruumi, mis mahutavad kuni 300 külalisega konverentse ja väiksemaid seminare. Suur saal koos nelja seminariruumi ja klubiruumiga võimaldab ühiskogunemistele lisaks ka lihtsalt ja ladusalt grupitöid korraldada. Konverentsikeskuse keskmes asuv fuajee on suurepärane paik kohvipauside ühendamiseks erialamesside ja -näitustega. Suurde konverentsisaali saab sisse tuua väga erinevaid presentatsioonimaterjale, suures saalis saab esitleda kasvõi autot. Konverentsikeskuses on võimalik korraldada erilisi pidusid, kus rõhuasetus on meelelahutusel ja sotsialiseerumisel.

Töö käib linnulaulu saatel

Iga õnnestunud ürituse taga on ennastsalgav korraldustiim, kelle higi ja pisarad jäävad kulisside taha. ESTONIA Resort Hotel & Spa**** konverentsikeskus on pooleteise aastaga oma teenuse paika lihvinud ja ladus koostöö tellijaga annab korraldajatele võimaluse konverentsikeskuse taustamuusikana kõlavat linnulaulu nautida. Konverentside müügitiim aitab plaanid paika seada ja leida lahendused ka esialgu võimatuna näivatele soovidele. Ürituse vältel on alati toeks ja ladusat korraldust tagamas keskuse tehniline tiim, head koostööd tehakse kogenud heli- ja valgustehniliste teenuse pakkujatega ning ka meelelahutuse ja lõõgastumise eest kantakse hoolt.

Toit pälvib kiitust

Hotelli restoran NOOT saab konverentsiklientidelt sageli ülivõrdes kiitvat tagasisidet. Peakoka Rudolf Visnapuu – kokkade kõrgeima auraha Cordon Bleu kandja modernsest Eesti köögist inspireeritud menüü tekitab äratundmisrõõmu ja põnevust. Ka eridieetidega on NOODI kokad harjunud arvestama. Restoranis pakutakse konverentsiklientidele nii lõuna- kui õhtusööki ja pidulike sündmuste puhul saab korraldada meelelahutusprogramme. Restorani sisekujundus võimaldab hubast ruumipaigutust nii väiksematele seltskondadele kui ka 250 osalejaga suurüritustele.

Esmalt töö ja siis puhkus!

Pärast kordaläinud seminari või konverentsipäeva ootab osalejaid spaa- ja saunakeskus SPA & SAUN, joogatunnid või grupi personaaltreeningud ja spaahoolitsused. Üheksast eri saunast koosnevale saunaringile lisaks saab lõõgastuda suurel basseinialal, nautida koos kaaslastega kokteile basseinibaaris või spaa väliterrassil mullivannides. Ainsana Eestis on võimalik hõljuda päris Surunumere soolaveega basseinis. Väiksemaid seltskondi ootab kadakahõnguline privaatsaun ja saunarituaalid koos kehahoolitsustega VIHA saunas. Täismaja üritustele pakutakse unikaalset võimalust reserveerida kogu SPA & SAUNA kompleks, et korraldada tõeline basseinipidu. Elava muusika jaoks püstitame spetsiaalse lava suure basseini keskele.
Kogenud treenerite juhendamisel on võimalik osaleda joogatunnis või tellida oma grupile personaaltreening. Spaahoolitsuste menüüs leidub lisaks ehedatele eestimaistele massaažidele ja kehahoolitsustele ka India päritolu vürtsikaid Sundari hoolitsusi.

Konverentsikeskus:

 • 1 suur konverentsisaal koos 4 sünkroontõlke kabiiniga, kuni 300 osalejat
 • 4 seminariruumi, kuni 48 osalejat
 • 1 klubiruum koos kööginurgaga, kuni 14 osalejat
 • Kaasaegsed tehnilised lahendused
 • Ülikiire WiFi

 

Soovid esimesena teada uutest ruumidest?