Naked Island
Täpsem otsing
Minu valikud

Täpsem otsing

Täpsem otsing

        Array
(
)
        

Naked Island (0)

Laevastiku 3

Telefon:

E-post:

WWW:

12345 (4.00/5)

Naked Islandi projektiruum sobib ideaalselt esitlusteks, koolitusteks, pidudeks, seminarideks, näitusteks, sünnipäevadeks ja pildistamiseks! Värskelt renoveeritud multifunktsionaalne ruum asub hoone tänavatasandil, selle ees on mõnus istumisvõimalusega roheala. Ruum on puhas ja valge, õhus on kiire internet ja seintel piisavalt pistikuid.

Et seminar või pidu liiga üksluiseks ei muutuks, on ruumi kasutajal võimalik tellida loovkoolitusi Naked Islandi puidu- või metallitöökojas, valukojas, klaasistuudios või sepikojas. Ühiselt töökojas veedetud aeg muudab seminari, firmapeo või juubeli meeldejäävaks ning igaüks läheb koju oma kätega valmistatud esemega. Meie kogenud meistritel on igale seltskonnale midagi põnevat pakkuda! Ükski grupp pole liiga väike või suur, ükski töö tegevus liiga keeruline!

Koha peal korraldame ka toitlustust ja kohvipause. Menüü koostame vastavalt kliendi soovile, aga meie supervõime on värske ning maitsev vegan- ja taimetoit.

Naked Islandi töökojamaja asub Paljassaare alguses, kiviviske kaugusel Telliskivist, Noblessnerist ja Pikakari rannast. Meie juurde pääseb mugavalt autoga ning saab ka ühistranspordiga. Kuna asume tootmismaal ning meie ümber pole eluhooneid, siis saab pidu või konverentsi pidada sõna otseses mõttes hommikuni!

Naked Islandi töökojamaja uksed on valla esitlusteks, pidudeks, seminarideks, koolitusteks, sünnipäevadeks ja pildistamiseks! Puhas ja valge ruum asub tänavatasandil, selle ees on mõnus istumisvõimalusega roheala. Meie töökodadest saab tellida põnevaid loovkoolitusi ja kokalt mõnusaid kohvipause, suupistevaagnaid või lausa suuri kuumasid roogasid. Ootame teid!

Ruumid kohas Naked Island

Ruum

Suurus

Bankett Vastuvõtt U-kujuline Koosolek Klass Teater

Projektiruum

125m2

70

50

40

60

30

Lisa minu valikusse

Minu valikud

1

2

3

4

5

Vaata valikut
Soovid esimesena teada uutest ruumidest?

Naked Island (2)

Laevastiku 3

Telefon: 56 229 213
E-post: info@nakedisland.eu
WWW: www.nakedisland.eu
12345 (4.00/5)