Täpsem otsing
Minu valikud

Täpsem otsing

Täpsem otsing

        Array
(
)
        

Naked Islandi projektiruum

02.11.2021

Telliskivist, Noblessnerist ja Pikakari rannast kiviviske kaugusel Paljassaare alguses asub Naked Islandi töökojamaja. Selles põnevas majas asub ka hubane projektiruum, mis sobib ideaalselt esitluste, koolituste, pidude, näituste ja sünnipäevade korraldamiseks. Töökojamaja juurde pääseb mugavalt autoga ning saab ka ühistranspordiga.

Värskelt renoveeritud multifunktsionaalne ruum asub hoone tänavatasandil, selle ees on mõnus istumisvõimalusega roheala. Ruum on puhas ja valge, õhus levib kiire internet ning seintel on piisavalt pistikuid. Kuna hoone asub tootmismaal ning selle ümber pole eluhooneid, siis saab pidu või konverentsi pidada sõna otseses mõttes hommikuni!

Et seminar või pidu liiga üksluiseks ei muutuks, on ruumi kasutajal võimalik tellida loovkoolitusi Naked Islandi puidu- või metallitöökojas, valukojas, klaasistuudios või sepikojas. Ühiselt töökojas veedetud aeg muudab seminari, firmapeo või juubeli meeldejäävaks ning igaüks läheb koju oma kätega valmistatud esemega. Nende kogenud meistritel on igale seltskonnale midagi põnevat pakkuda! Ükski grupp pole liiga väike või suur, ükski töö tegevus liiga keeruline!

Soovid esimesena teada uutest ruumidest?