Täpsem otsing
Minu valikud

Täpsem otsing

Täpsem otsing

        Array
(
)
        

Õuesõppe võimalused Eestimaal

03.05.2016
Aurik Katharina

Aurik Katharina

Õuesõpe saavutab järjest enam populaarsust. Kas teate miks? See on
seotud inimeste vajadusega väljuda aeg-ajalt inforägastikust ja rutiinist. Õuestegevused ja liikumine on kasulikud igakülgsele harmoonilisele arengule. Kuhu meeskonnaga minna? Allpool toome välja mõned võimalused Põhja-, Lõuna-, Ida- ja Lääne-Eestis

Õueseminari kohad Põhja-Eestis

Aurik Katharina– tõenäoliselt parima vaatega seminariruum ja restoran Tallinnas – alati ilusad vanalinna tornide vaated! Sobilik kuni 200 inimesele.

Raudsilla Harjumaal püstkodade kodu, kus suurimasse püstkotta mahub kuni 200 inimest, nii et ilmarisk on kõrvaldatud.. Murumätast jagub aga ka Eestimaa suurima firma töötajate jaoks. Raudsillal on olemas kõrgseiklusrada ja katapult zipline. Soovi korral saate kätt proovida erinevates käelistes tegevustes nagu seebi viltimine, unenäopüüdjate valmistamine, SPA toodete valmistamine jpm. Raudsillal on kombeks öelda – kõik on võimalik!

Mihkli-Salu Puhkemaja Raplamaal kõrval asuvasse hiie kohta on ehitatud laululava, kus võimalik energiast pakatavas kohas mõtteid jagada, koolitada kui ka külakiigel kiikuda ning õuekeskkonda täiel rinnal nautida!

Tallinna Lauluväljakut teab igaüks, aga et seal on mõnus erinevatel piknikuplatsidel ka erinevat õuesõpet teostada, seda teavad vaid vähesed? Vaata ise!

Vanamõisa Vabaõhukeskuses Tallinna külje all Sauel saate mõnusalt muruplatsil õppida, unistada, kui ilmariski korral katse all pugeda

Kallaste turismitalu Padisel Harjumaal pakub õuesõppe jaoks kaminaga suvesaali kuni 100 inimesele või Kalju-Lava, kuhu mahub suisa 1000 inimest istuma, looduslikule mäenõlvale. Sellist kohta naljalt Eestimaalt ei leia!

Eramu Nõmmel – kui teil on vaja kohta, kuhu ka lapsed kaasa vaja võtta, siis sobib see koht suurepäraselt, sest siin on lapsed hoitud ja vanemad saavad rahulikult keskenduda enda tegemistele.

Õueseminari kohad Lõuna-Eestis

Piusa koopad – on teada, kui Eestimaa kõige pehmem liivaparadiis ja nahkhiirte lemmikelupaik. Kas teate, et sel suvel on plaan liivakarjäärides korraldada teatrietendus ning neid tingimusi saab kasutada ka mõnusa õouesõppe korraldamiseks.

Mooste Mõisa park ootab teid Tartu ja Räpina vahel. Mooste mõisa võib kindlasti nimetada Eestimaa üheks suuremaks mõisakompleksis. Mooste inimesed on väga tegusead. Sestap pole ka imestada, et tegevust saate valida käsitöökojast, restauraatorite koda, veskiteatrist, rahvamuusikakoolist, vanaajamajast, taaskasutuskojast, villakojast või viinavabrikust. Ilmariski maandab Mooste Folgikoda – Lõuna-Eesti üks suurimatest saalidest kuni 500 inimesele.

Viljandi Laululava – moderne uus lauluava on super koht suuremate õueseminaride korraldamiseks, sest statsionaarseid istekohti jagub 1000 inimesele. Kui seltskond väiksem, siis leiab toredaid kohti ka lossimägedest.

Järveveere Puhkekeskuses Võrtsjärve ääres on majade vahele  ehitatud korralik katusealune, kuhu mahub lahedasti ka 200 inimest istuma. Töise päeva lõpetuseks leiab hulgaliselt tegevusi nii vee- kui maa peal.

Õueseminari kohad Ida-Eestis

Narva Linnuse põhjaõu mahutab ka 3000 pealise seltskonna lahedasti ära. Kaitsekindluses korraldatud üritustel on ajalooline tugev mõju, mis ainult aitab uutel mõtetel ja tegevustel kinnistuda.

Kiviõli Seikluspark – 100m2 terrass mahutab kuni 100 inimest. Ilmariski korral saab põgeneda siseruumidesse. Päeva saab lõpetada ka kõige pöörsemate seiklustega või siis hoopis rahulikult tööstusmaastikul matkates.

Õueseminari kohad Läänes-Eesti

Ojako Puhke- ja Koolituskeskus Pärnumaal ootab Teid läbi viima seminare, koolitusi ja nõupidamisi koos meeldiva lõõgastuse ja maitsva toiduga. Õues on olemas katusealune basseini ääres ja peotelk, kuhu mahub pea 150 inimest. Meri ja rannaäärne loodus pakuvad hingele alati kosutust.

Teeristi Villa Noraootsis ootab õue peale või suisa suurde laohoonesse erinevaid üritusi korraldama. Keskkond on mõnusalt privaatne. Päeva saate lõpetada jalgrattasüidu või lohesurfikoolitusega

Altmõisa Külalistemaja Läänemaal ootab teid ilusa õuealaga või kui sadama hakkab siis ka suure saali ja raamatukogunurgaga. Majutus kahestes mugavates tubades, lisavoodi võimalus. Majas 12 tuba. Toit on meie maja kirg! Nendes sisalduvad toiduüllatused on nautimist väärt.

Grand Rose Spa Saaremaal üllatab meeldiva siseõuega, kus mõnus õuesõpet korraldada, sest on piiritletud majaseintega, mistõttu külm tuul sinna juba naljalt ei küüni.

Vaata veel võimalusi Seminariuum.eu lehelt, kus täpsemas otsingus saab valida just õues asuvaid kohti!

Soovid esimesena teada uutest ruumidest?