Täpsem otsing
Minu valikud

Täpsem otsing

Täpsem otsing

        Array
(
)
        

Paunküla Heaolukeskus – looduskaunis koht, seiklused ja sobilik keskkond iga sündmuse korraldamiseks

03.03.2020

Paunküla Heaolukeskus asub Tallinnast 45 minutilise autosõidu kaugusel kauni saarestikuga maalilise Paunküla veehoidla kaldal. Keskuses on olemas kõik võimalused nii suuremate kui ka väiksemate sündmuste korraldamiseks aastaringselt.

IMG-1314

Korraldatavaid sündmuseid on väga erinevaid, kuid Paunküla Heaolukeskuse mitmekülgseid võimalusi arvesse võttes, võib sinna tõepoolest minna pidama nii algaja kui ka juba kogenud korraldaja peaaegu igat sündmust – olgu selleks poissmeesteõhtu, sünnipäev, pulmapidu, suve- või talvepäevad, jõulupidu, seminar või mõni muu firmaüritus suuremas või väiksemas seltskonnas.

Firma suvepäevade, pulmade ja muude suuremate ürituste jaoks pakub Paunküla Heaolukeskus võimalust rentida kogu kompleksi, kus on suvisel ajal kuni 124 magamiskohta (talvisel ajal kuni 89) ning piiramatult ruumi telkidele ja autokaravanidele. Sellega saate enda kasutusse kogu territooriumi koos sellel olevate majutushoonetega, lavaga ja suure muru platsiga. Majutamiseks on kompleksis olemas kõikide mugavustega Peamaja, õdusad Kalamehe saun ning Järvemaja ja kümme kämpingumaja.

Tutvu Paunküla Heaolukeskuse majutusvõimalustega SIIN.

Et osalejate kõhud ilusti täis oleksid, saab kohapealt tellida ka toitlustuse. Paunküla Heaolukeskusel on valmisolek toitlustada nii suuremaid kui ka väiksemaid gruppe pakkudes maitsvat toiduvalikut vastavalt teie soovidele ja sündmuse iseloomule.

Capture

Tutvu Paunküla Heaolukeskuse toitlustusvõimalustega SIIN.

Iga sündmuse parimaks õnnestumiseks on loomulikult tagatud igasugused tehnilised aspektid, aga ka laialdaselt valikuid vaba aja veetmiseks ja meelelahutuseks. Nii võid planeerida oma sündmuse kavasse aktiivseid tegevusi nagu näiteks kanuuga orienteerumine, erinevad meeskonnamängud, ürgne vibujaht, sõidu vesirattaga, hoogsa discgolfi mängimise, adrenaliinirohke ATV-matka…

IMG-1158

IMG-1258

… või hoopis hoogsa paintballi mängu kogu seltskonnaga…

_DSC0703

_DSC0653

_DSC0725

Tutvu Paunküla Heaolukeskuse vaba aja tegevustega SIIN.

Kirsiks tordil on võimalik peale tegusat päeva lõõgastuda nautides ühiselt auru-, leili- ja tünnisaunade mõnusid.

Paunküla Heaolukeskus pakub teile lisaks rahustavale looduskaunile keskkonnale ümbritsetuna metsast ja loodusest ka teenuseid vastavalt täpselt teie vajadustele. Nii võite valida endale sobivad osad või hoopis täielikult tervikliku lahenduse koos toidu, majutuse, sündmuse korraldamise ja meelelahutusega. Kuid see ei ole veel sugugi kõik.

Teenusepakkujaid on palju ja kohtasid sündmuste korraldamiseks leidub nii siin kui seal. Lisaks lihtsale asjaajamisele, paindlikkusele ja võimekusele paljusid teenuseid ise pakkuda, teeb aga Paunküla heaolukeskuse tugevalt eristuvaks äärmiselt avatud ja vahetu suhtlemine. Juba esimesest hetkest peale oled pererahva poolt hoitud ja hoolitsetud nagu oleks jõudnud koju. Kui saabud viisakalt naeratades ja teretades, siis lahkud juba soovides anda soojad kallistused, sest vahepeal on majarahvast saanud läbi vahetu ja siira suhtlemise seltskond, keda tunneks justkui juba palju aastaid. Ning just see on väärtus, mille pärast pole kahtlustki, et iga sündmus saab Paunkülas meeldejäävalt korraldatud – ja mida paremat veel tahta? Paunküla Heaolukeskus ootab!

Soovid esimesena teada uutest ruumidest?