Täpsem otsing
Minu valikud

Täpsem otsing

Täpsem otsing

        Array
(
)
        

Ruumid, kus mõtted loksuvad paika

30.01.2017

Seminare, müügikoolitusi ja infopäevi organiseerides olen kokku puutunud sellega, et ruumi valimisel tasub aeg-ajalt muuta asukohta. Nii linna piires, kui ka linnast välja minnes. Inimestele meeldib ikka midagi uut avastada. Miks mitte ka suuremas organisatsioonis aeg-ajalt väiksema allüksuse juurde koguneda või vahel hoopis merele minna, kus mõtted peaksid iseenesest sõna otsese mõttes paika loksuma☺. Allpool toome mõningaid ootamatuid kohti seminarideks, koolitusteks ja konverentsideks.

Merel

 • Viking Line. Miks pidada seminar merel? Seltskond on koos, pole võimalust minema hiilida. Plaanid ja ideed loksuvad korralikult paika
 – sõna otseses mõttes. Värskenduskuuri läbinud seminariruumid kuni 200-le osalejale

Viking XPRS`i pardal saab pidada seminari nii laeva sadamasoleku ajal kui ka merereisil Helsingisse ja/või tagasi Tallinna.

Tallinnas

 • Särevi Teatrituba sisaldab inspireerivat teatrihõngu. Mänguline ja omamoodi õhkkond kesklinna ja Kadrioru piiril tagab mugava ligipääsu ka ühistranspordiga.
 • Teoteater Kalamajas ebatraditsioonilised ja inspireerivad ruumid, teatrile iseloomulik loominguline õhkkond, lähedal vanalinnale ja kesklinnale. Võimalus kaasata mõnda näitetükki.
 • Focus.space seminari- ja koolitusruumid Foorumi Keskuse II korrusel  ja Focus.space Konverentsisaal 80 inimesele Navigatori majas. Lihtne ja kiire online-broneerimine. Mõnus ja paindlik sisustus erinevateks koosviibimisteks. Suurepärane asukoht ja hea hind.
 • Zappi konverentsikeskus Ülemiste Citys, lennujaama vahetus läheduses ootab teid kaheksa ruumiga kuni 80 külalisele.

Harjumaal Tallinnast vaid 30 min autosõidu kaugusel

 • Küla Villa – kui on vaja korraldada tööalane koolituspäev ja arendada meeskonnatunnet ühise toidu tegemisega, siis Küla Villa köök on teile kui “lusikas supikaussi’’. Garanteeritud hea atmosfäär, hubane ja mugav keskkond, maitsev toit ning kuum saunaleil.
 • Saku mõis – teid ootab roheluses hubane ja inspireeriv interjöör, omanäolised ja erineva suurusega ruumid vastavalt vajadusele. Soe ja meeldiv vastuvõtt, paindlikud tingimused ning väga head toidud.
 • Anija mõis – juba 535 aastat tagasi nauditi siin erinevaid koosolemisi. Kuuldavasti on Anija mõisa idüllilises keskkonnas maitsva söögi ja joogi kõrval tulnud päevavalgele nii mõnigi väärt idee.

Ida-Virumaal

 • Narva Muuseumis on võimalusi palju – ruumid Hermanni Linnusest Kreenholmi vana kudumisvabrikuni, mis mahutab ka 300 inimest. Väärikas remter on meeldejäävate sündmuste toimumispaigaks olnud juba Liivi Ordu aegadest.

Raplamaal

 • Mihkli-Salu Puhkekoda – mõõduka sõiduteekonna kaugusel (50km) Tallinnast. Kaugus nagu ämma ideaalne elukoht – piisavalt kaugel, et mitte igapäev külas käia, aga samas piisavalt lähedal, et mitte ööseks jääda. Maitsev, kohapeal valmistatud (peamiselt mahetoodetest) toit kõigile – liha-, taime- ja/või toortoitlastele. Kevad-suve-sügisseminaride pidamise võimalus hiies asuval Oela laululaval – hiievaimude soosing ja nõusolek olemas.

Viljandimaal

 • Järveveere Puhkekeskuse seminariruum mahutab 50 inimest. Suvisel ajal saab korraldada seminari telgi all kuni 200 inimesele. Tööpäeva on mõnus lõpetada saunamõnusid nautides (auru-, leili-, infrapuna- ja tünnisaun).
 • Pärimusmuusika Aidas Viljandis on mitmed ruume alates õdusast kaminasaalist, hunnitu vaatega kohvikust kuni heli-, valgus- ja esitlustehnikaga ning sünkroontõlke võimalust pakkuva suure saaliga. Majas on pädevad tehnikud ja korraldusliku poole sujuvuse eest vastutavad töötajad. Karismaatilised õpetajad ning muusikutest sõbrad pakuvad vahetult ja meeleolukalt vahepalasid parmupilli töötoast kaasaegse pärimusmuusika DJ-setini välja. Mõnusa vahelduse annab Viljandi linna võluv atmosfäär.

Tartumaal

 • Eesti Lennuakadeemia üllatab teid kaasaegse ja erilise propellerikujulise majaga, mis mahutab mitusada osalejat. Vaheaegadel või pärast tööpäeva on võimalus end lennusimulaatoris tunda piloodina ja korraldada ringkäike erinevates laborites.

Rohkem ruume erinevateks sündmusteks leiad siit 

Soovid esimesena teada uutest ruumidest?